Zobacz jakie atrakcje są dostępne w bliskim zasięgu jazdy samochodem od Zielonej Galicji:


 

Kraków

Zielona Galicja oddalona jest zaledwie 20 km do Centrum Krakowa, miasta któremu nie trzeba nikomu przedstawiać i zachęcać do zwiedzania.

Wieliczka

Wieliczka oddalona o 7 km to nie tylko słynna na cały świat kopalnia soli, ale również urokliwe uliczki, restauracje i rynek.

Bochnia

Bochnia - 25 km od Zielonej Galicji - piękny, średniowieczny układ urbanistyczny, zabytki oraz kopalnia soli zapewnią bardzo ciekawą całodniową wycieczkę.

Energylandia

Jeden z największych parków rozrywki tj. słynna ENERGYLANDIA w Zatorze znajduje się zaledwie 60 km (1h) od Zielonej Galicji. Wielu naszych gości odwiedza tą atrakcję.

Rzeka Raba

Zaledwie 8 km od Zielonej Galicji, znajduje się mała miejscowość Gdów, z dobrym, plazowym dostępem do rzeki Raby, gdzie można odbyć spacer lub wykąpać się w upalnie dni.

Dolinki Podkrakowskie

50 km od Zielonej Galicji znajduje się sieć urokliwych dolinek nalążących do Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie, więcej informacji na krakowskieokolice.pl

 

Ojcowski Park Narodowy

Zaledwie 50 km od Trąbek (miejscowości gdzie leży Zielona Galicja) położony jest Ojcowski Park Narodowy, malownicza bardzo przystępna do zwiedzania czołowa atrakcja turystyczna małopolski.

Dobczyce

Dobczyce oddalone zaledwie o 16 km są warte do zwiedzania głównie ze względu na zamek oraz niedawno ponownie otwartą do zwiedzania zaporę wodną.

Zakopane

Zakopane znajduje się 100km od Zielonej Galicji - bez problemu można wybrać się tam na jednodniową wycieczkę.

Wadowice

Wadowice - oddalone o 60 km, miasto Jana Pawła II, idealne na jednodniową wycieczkę.

Beskidy

W odległości 1 - 1,5 godziny jazdy samochodem od Zielonej Galicji znajduje się Beskid Makowski i Wyspowy. Lokalizacja apartamentów bez problemu umożliwia jednodniowe wycieczki w te rejony.

Niepołomice

Niepołomice - oddalone o 15km od Zielonej Galicji są z pewnością warte zwiedzenia - "mały Wawel", rynek to tylko część z atrakcji.

Call Now Button